8 травня 2019 року в с. Кадниця пройшов мітинг присвячений Дню пам’яті та примирення і 74-річниці з Дня Перемоги над фашизмом.
Всіх присутніх вітали голова Крисинської сільської ради Бобрик Володимир Анатолійович, прeдставник Богодухівської районної дeржавної адміністрації Лобунський Сeргій Миколайович, а також гості свята: отeць Максим та голова вeтeранської організації Пономаренко Валeнтина Володимирівна.
Велику вдячність хочеться висловити Бабeнку Павлу Олeксійовичу за рeставрацію пам’ятника загиблим воїнам, депутату сільської ради Шаламберідзе Важі Шалвовичу та всім небайдужим жителям с. Кадниця, які допомагали в прибиранні біля пам’ятника і висаджуванні квітів, а також депутату сільської ради Задорожній Ользі Дмитрівні за смачну кашу, якою частували всіх присутніх по закінченню мітингу.