Рішення Крисинської сільської ради № 323-VІІ від 06.09.2018 року “Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд та для ведення особистого селянського господарства, яка знаходиться в с. Крисине, вул. Робоча, 71 Богодухівського району Харківської області гр. Гріднєвій Ганні Миколаївні”

Рішення Крисинської сільської ради № 324-VІІ від 06.09.2018 року “Про надання згоди на встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) комунальної власності для обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд, розташованої за адресою: с. Кадниця, вул. Центральна, 7-а, Богодухівського району Харківської області гр. Босій Ганні Василівні”

Рішення Крисинської сільської ради № 325-VІІ від 06.09.2018 року “Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства, яка знаходиться в с. Крисине, вул. Набережна, Богодухівського району Харківської області гр. Кожушко Вадиму Миколайовичу”

Рішення Крисинської сільської ради № 326-VІІ від 06.09.2018 року “Про припинення права користування земельними ділянками в с. Крисине та виділення із земельного запасу Крисинської сільської ради земельних ділянок”

Рішення Крисинської сільської ради № 327-VІІ від 06.09.2018 року “Про надання коштів на відшкодування витрат на поховання”

Рішення Крисинської сільської ради № 328-VІІ від 06.09.2018 року “Про зняття з бухгалтерського обліку житла, що знаходиться на балансі Крисинської сільської ради”

Рішення Крисинської сільської ради № 329-VІІ від 06.09.2018 року “Про внесення змін до сільського бюджету на 2018 рік”