Рішення Крисинської сільської ради № 194-VІІ від 28.07.2017 “Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, яка знаходиться в с-щі Максимівка, вул. Харківська, 90/9 Богодухівського району, Харківської області для ведення виробничої діяльності та обслуговування нежитлової будівлі Зіновкіну Анатолію Анатолійовичу”

Рішення Крисинської сільської ради № 195-VІІ від 28.07.2017 “Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в натурі (на місцевості) для обслуговування житлового будинку, яка знаходиться в с-щі Максимівка, вул. Абрикосова, 21 Богодухівського району Харківської області гр. Саранчі Катерині Олексіївні”

Рішення Крисинської сільської ради № 196-VІІ від 28.07.2017 “Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в натурі (на місцевості) для обслуговування житлового будинку та для ведення особистого селянського господарства, яка знаходиться в с. Крисине, вул. Центральна, 10 Богодухівського району Харківської області гр. Саранчі Любові Павлівні”

Рішення Крисинської сільської ради № 197-VІІ від 28.07.2017 “Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в натурі (на місцевості) для обслуговування житлового будинку та для ведення особистого селянського господарства, яка знаходиться в с. Крисине, вул. Харківська, 40 Богодухівського району Харківської області гр. Онищенку Віктору Григоровичу”

Рішення Крисинської сільської ради № 198-VІІ від 28.07.2017 “Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в натурі (на місцевості) для обслуговування житлового будинку та для ведення особистого селянського господарства, яка знаходиться в с. Крисине, вул. Східна, 60 Богодухівського району Харківської області гр. Воробйовій Кристині Володимирівні”

Рішення Крисинської сільської ради № 199-VІІ від 28.07.2017 “Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, яка розташована за адресою с. Крисине, вул. Харківська, 30 на території Крисинської сільської ради Богодухівського району Харківської області гр. Стеценку Миколі Васильовичу”

Рішення Крисинської сільської ради № 200-VІІ від 28.07.2017 “Про надання згоди на встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд, розташованої за адресою: с. Крисине, вул. Набережна, 76 Богодухівського району Харківської області гр. Жутову Івану Семеновичу, гр. Жутовій Олександрі Михайлівні”

Рішення Крисинської сільської ради № 201-VІІ від 28.07.2017 “Про надання згоди на встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд, розташованої за адресою: с-ще Максимівка, вул. Харківська, 51 Богодухівського району Харківської області гр. Зозуля Надії Петрівні”

Рішення Крисинської сільської ради № 202-VІІ від 28.07.2017 “Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою на відведення земельної ділянки площею 2,0 га для ОСГ за рахунок земель житлової та громадської забудови в с. Новоселівка гр. Наконечному Сергію Володимировичу”

Рішення Крисинської сільської ради № 203-VІІ від 28.07.2017 “Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки із земель житлової та громадської забудови, площею 0,07 га, що розташована за адресою: с. Крисине, вул. Задорожна, 12 Богодухівського району Харківської області для обслуговування будівель ветеринарної лікарні”

Рішення Крисинської сільської ради № 204-VІІ від 28.07.2017 “Про припинення права користування земельними ділянками”

Рішення Крисинської сільської ради № 205-VІІ від 28.07.2017 “Про затвердження Статуту Крисинської територіальної громади Богодухівського району Харківської області”

Статут Крисинської територіальної громади Богодухівського району Харківської області

Статут Комунального агролісомеліоративного підприємства “Агроліс” Крисинської сільської ради (нова редакція)

Рішення Крисинської сільської ради № 207-VІІ від 28.07.2017 “Про встановлення надбавки”

Рішення Крисинської сільської ради № 208-VІІ від 28.07.2017 “Про внесення змін до сільського бюджету на 2017 рік”

Рішення Крисинської сільської ради № 209-VІІ від 28.07.2017 “Про добровільне об’єднання територіальних громад”

Рішення Крисинської сільської ради № 210-VІІ від 28.07.2017 “Про здійснення повноважень суб’єкта державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень, державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань виконавчим органом Крисинської сільської ради”