Проект рішення Крисинської сільської ради “Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в с-щі Максимівка, вул. Шкільна, 59 гр. Шевель Володимиру Миколайовичу”

Проект рішення Крисинської сільської ради “Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення садівництва гр. Гончарову Олександру Борисовичу”

Проект рішення Крисинської сільської ради “Про погодження проекту землеустрою щодо поділу земельної ділянки для обслуговування нежитлових будівель, розташованих в с-щі Максимівка, вул. Харківська, 90 Богодухівського району Харківської області”

Проект рішення Крисинської сільської ради “Про передачу ТОВ “Промінвест-М” на умовах оренди земельну ділянку площею 0,0982 га, що розташована в с-щі Максимівка, вул. Харківська, 90 Богодухівського району, Харківської області”