Рішення Крисинскьої сільської ради № 81-VІІ від 20.05.2016 “Про виділення коштів для співфінансування для утримання Максимівської ЗОШ І-ІІ ступенів”

Рішення Крисинської сільської ради № 82-VІІ від 20.05.2016 “Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд, розташованої за адресою: с. Крисине, вул. Центральна, 33 гр. Семко Ользі Миколаївні”

Рішення Крисинської сілської ради № 83-VІІ від 20.05.2016 “Про надання згоди на встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд, розташованої за адресою: с. Крисине, вул. Робоча, 3 гр. Клочко Аллі Олександрівні”

Рішення Крисинської сілської ради № 84-VІІ від 20.05.2016 “Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд, розташованої за адресою: с. Бабенки, вул. Лісна, 43 гр. Бабенко Юрію Григоровичу”

Рішення Крисинської сілської ради № 85-VІІ від 20.05.2016 “Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд, розташованої за адресою: с. Кадниця, вул. Кутова, 44 гр. Ткаченко Валентині Анатоліївні, гр. Колеснік Зої Анатоліївні”

Рішення Крисинської сілської ради № 86-VІІ від 20.05.2016 “Про надання згоди на встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд, розташованої за адресою: с-ще Максимівка, вул. Шкільна, 75 гр. Долженко Михайлу Йосиповичу”

Рішення Крисинської сільської ради № 87-VІІ від 20.05.2016 “Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд, розташованої за адресою: с-ще Максимівка, вул. Шкільна, 22 гр. Бабій Олександру Васильовичу”

Рішення Крисинської сільської ради № 88-VІІ від 20.05.2016 “Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, розташованої в с-щі Максимівка по вул. Дачна, 5 гр. Водотика Вітадлію Володимировичу”

Рішення Крисинської сільської ради № 89-VІІ від 20.05.2016 “Про встановлення ліхтаря вуличного освітлення”

Рішення Крисинської сільської ради № 90-VІІ від 20.05.2016 “Про надання матеріальної допомоги ліквідаторам ЧАЕС”

Рішення Крисинської сільської ради № 91-VІІ від 20.05.2016 “Про виділення коштів з місцевих бюджетів на розробку схем санітарної очистки населених пунктів”

Рішення Крисинської сілської ради № 92-VІІ від 20.05.2016 “Про ремонт по пішохідній доріжці”

Рішення Крисинської сільської ради № 94-VІІ від 20.05.2016 “Про внесення змін до сільського бюджету на 2016 рік”

Рішення Крисинської сільської ради № 95-VІІ від 20.05.2016 “Про затвердження адміністративного збору щодо реєстрації/зняття з реєстрації місця проживання осіб”