Рішення Крисинської сільської ради № 246-VІІ від 08.12.2017 року “Про надання згоди на встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) комунальної власності для обслуговування жилого будинку, господарських будівель та споруд, розташованої за адресою: с. Крисине, вул. Харківська, 2 Богодухівського району Харківської області гр. Макаренко Миколі Олександровичу”

Рішення Крисинської сільської ради № 247-VІІ від 08.12.2017 року “Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для розміщення і обслуговування комплексу нежитлових будівель для зберігання та переробки сільськогосподарської продукції в с-щі Максимівка, вул Молодіжна, 7 Богодухівського району Харківської області гр. Дьомкіній Юлії Вікторівні”

Рішення Крисинської сільської ради № 248-VІІ від 08.12.2017 року “Про надання згоди на встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд, розташованої за адресою: с-ще Максимівка, вул. Весняна, 13 Богодухівського району Харківської області гр. Гайкаловій Тетяні Михайлівні”

Рішення Крисинської сільської ради № 249-VІІ від 08.12.2017 року “Про надання згоди на встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) комунальної власності для обслуговування жилого будинку, господарських будівель та споруд, розташованої за адресою: с-ще Максимівка, вул. Польова, 25 Богодухівського району Харківської області гр. Скирді Вірі Петрівні”

Рішення Крисинської сільської ради № 250-VІІ від 08.12.2017 року “Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва, обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, яка знаходиться в с. Крисине, вул. Космічна, 15 А Богодухівського району Харківської області гр. Чуб Валерію Валентиновичу”

Рішення Крисинської сільської ради № 251-VІІ від 08.12.2017 року “Про внесення змін до рішення № 193-VІІ від 09.06.2017 р. “Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, яка знаходиться в с-щі Максимівка, вул. Харківська, 86 Богодухівського району Харківської області для ведення виробничої діяльності та обслуговування комплексу промислових та адміністративно-побутових будівель Бобрику Володимиру Анатолійовичу””

Рішення Крисинської сільської ради № 252-VІІ від 08.12.2017 року “Про надання згоди на встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) комунальної власності для обслуговування жилого будинку, господарських будівель та споруд та для ведення особистого селянського господарства, розташованої за адресою: с. Кадниця, вул. Кутова, 14 Богодухівського району Харківської області гр. Кіпенку Олександру Борисовичу”

Рішення Крисинської сільської ради № 253-VІІ від 08.12.2017 року “Про затвердження Програми щодо фінансування проведення свят на території Крисинської сільської ради на 2017 рік”

Рішення Крисинської сільської ради № 254-VІІ від 08.12.2017 року “Про внесення змін до сільського бюджету на 2017 рік”