Проект рішення Крисинської сільської ради “Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва, обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд, розташованої за адресою: с. Крисине, вул. Харківська, 30  гр. Стеценко Миколі Василовичу”

Проект рішення Крисинської сільської ради “Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва, обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд, розташованої за адресою: с. Кадниця, вул. Лісна, 7  гр. Вус Володимиру Івановичу”

Проект рішення Крисинської сільської ради “Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва, обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд, розташованої за адресою: с. Крисине, вул. Східна, 30  гр. Чубенко Олександру Михайловичу”