9 травня 2018 року в селі Крисине біля Братської могили пройшов урочистий мітинг, присвячений Дню пам’яті та примирення і 73-й річниці з Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Вітали всіх присутніх Крисинський сільський голова Бобрик Володимир Анатолійович, прeдставник Богодухівської районної дeржавної адміністрації Лобунський Сeргій Миколайович, голова первинної ветеранської організації Крисинської сільської ради Пономаренко Валентина Володимирівна, офіцер запасу Наконечний Олексій Вікторович та учасник бойових дій Наконечний Іван Антонович.

Святковий концерт підготували учні і педагоги Крисинського НВК та художній колектив Крисинського СБК. Вшанували пам’ять загиблих святковим салютом та покладенням квітів до Братської могили.

По закінченню мітингу учасників та гостей свята чекав святковий обід, приготований ТОВ СП “Родіна”.