ДЕРЖАВНИЙ АГРАРНИЙ РЕЄСТР

Державний аграрний реєстр (далі – ДАР) – це електронний майданчик, який міститиме всю актуальну інформацію про виробника сільськогосподарської продукції, через який він зможе легко, швидко та зручно отримувати державну підтримку і взаємодіяти з органами державної влади.

  Реєстр працює за принципом єдиного інформаційного центру. Після реєстрації виробників сільськогосподарської продукції зможе отримувати інформацію, що міститься в державних реєстрах, а саме: Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань, Єдиному державному реєстрі тварин, Державному земельному кадастрі та Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно.

Цілі та переваги

 • Інформація з декількох державних реєстрів про сільськогосподарського виробника буде міститись у «єдиному кабінеті»;
 • Сільськогосподарський виробник матиме можливість через свій кабінет вносити оновлену інформацію щодо себе та контролювати будь – які зміни через реєстри;
 • Сільськогосподарським виробникам буде доступна актуальна інформація щодо програм державної підтримки, а також про те, як до них долучитись;
 • Сільськогосподарський виробник зможе через Державний аграрний реєстр подавати заявки для реєстрації земельних ділянок, прав на них, обтяжень, заявки на виправлення помилок.

За результатами роботи пілотного проекту можливості Державного аграрного реєстру буде розширено, зокрема, наступними функціями:

 • Державний аграрний реєстр передбачатиме покращення доступу до банківського кредитування та програми кредитних гарантій. Інформація із реєстру, у разі надання відповідного дозволу користувачем реєстру, буде офіційним джерелом даних для банків;
 • Державний аграрний реєстр даватиме можливість отримувати адміністративні послуги. Наприклад, інформація із реєстру буде використовуватись для отримання дозвільних документів. Буде забезпечено зворотній зв’язок із іншими державними реєстрами для повідомлення про виявлені помилки із метою їх виправлення;
 • Державний аграрний реєстр передбачатиме можливість подачі онлайн заявок для участі у програмах державної підтримки. Крім того, не потрібно буде подавати інформацію, яка вже містить Державний аграрний реєстр.

Функціоналом Державного аграрного реєстру уже передбачено:

 • Подання заяви на виправлення помилок в Державному земельному кадастрі;
 • Безоплатний та зручний моніторинг прав на земельні ділянки, змін щодо них у реєстрі.

Функціонал Державного аграрного реєстру найближчим часом буде доповнений такими можливостями для користувачів:

 • Подання заяви на реєстрацію земельної ділянки в Державному земельному кадастрі;
 • Подання заяви на реєстрацію речового права на нерухомість;
 • Подання заяви на участь у навчанні для користувачів реєстру;
 • Подання заяви на отримання грантової допомоги від донорів.

  Порушують ваші права? Ви потребуєте допомоги в судах,  і не маєте грошей на адвоката  – звертайтеся в Богодухівський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги, який працює з понеділка по п’ятницю з 08-00 до 17-00,  за адресою: м. Богодухів, вул. Покровська, 5. тел. (05758) 3-01-82, 3-03-25.

  Єдиний телефонний номер системи безоплатної правової допомоги 0-800-213-103 (безкоштовно зі стаціонарних та мобільних телефонів).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *