Крисинська сільська рада привітала ветеранів війни, учасників бойових дій – Наконечного Івана Антоновича, Гребенюка Олександра Гнатовича та Макарук Євдокію Федорівну зі святом.

Сільська рада дякує спонсорам, які надали допомогу у формуванні продуктових наборів для ветеранів, а саме: Бабенку Павлу Олексійовичу, Кондратенку Олександру Олександровичу, Кондакову Олександру Юрійовичу, Задорожній Ользі Дмитрівні, Бурдяку Євгену Олександровичу, Зіновкіну Анатолію Анатолійовичу, Брусенку Олександру Васильовичу, Гарбузу Сергію Юрійовичу, Шаламберідзе Важі Шалвовичу, Колмик Валентині Володимирівні, Буженку Сергію Васильовичу, Кононихіній Валентині Миколаївні, Лєману Віктору Едуардовичу, Стеріоні Надії Миколаївні.

А також велика вдячність всім, хто брав участь в реконструкції Братської Могили в селі Крисине, а саме: Бабенку Павлу Олексійовичу, Гулому Вячеславу Федоровичу, Бабенку Андрію Олексійовичу, Кондратенку Олександру Олександровичу, Бабенку Олексію Васильовичу і Водотиці Віталію Володимировичу та депутату с. Кадниця Шаламберідзе Важі Шалвовичу і небайжужим жителям села за надану допомогу в упорядкуванні території біля Братської Могили в селі Кадниця.

Наконечний Іван Антонович
Гребенюк Олександр Гнатович