IMG_15679 травня 2016 року жителі Крисинської громади зібралися на урочисто-траурний мітинг присвячений 71 річниці Перемоги біля братської могили в с. Крисине.

До слова були запрошені представник Богодухівської РДА Масюк Вячеслав Олександрович, офіцер запасу Наконечний Олексій Вікторович, голова ветеранської організації Іванова Тамара Андріївна, студент Харківської духовної семінарії, пономарь Храму Різдва Христового Федірко Артем Вячеславович, голова Богодухівської громадської організації Союз Чорнобиль Деркач Валерій Петрович, ліквідатор Чорнобильської катастрофи Дяченко Олексій Григорович, представник Богодухівського ОМВК майор Маслак Володимир Юрійович.

А також в цей день до 30-річчя аварії на Чорнобильській АЕС Крисинський сільський голова Бобрик Володимир Анатолійович разом з головою Богодухівської громадської організації Союз Чорнобиль Деркач Валерієм Петровичем та нашим земляком ліквідатором Чорнобильської катастрофи Дяченком Олексієм Григоровичем відкрили пам’ятник «І мертвим і живим і не народженим учасникам ліквідації аварії на ЧАЕС».

Ліквідатори ЧАЕС подарували ікону «Чорнобильський Спас» церкві Храму Різдва Христового на якій зображені образи людей – ліквідаторів ЧАЕС. На цьому урочистому заході були вручені пам’ятні знаки ліквідаторам-чорнобильцям «Слобожанська Чорнобильська Пошана». По закінченню мітингу всі були запрошені на святковий обід який був організований  ТОВ СП «Родіна».

IMG_1570IMG_1574IMG_1578IMG_1580IMG_1584IMG_1613IMG_1624

IMG_1627 IMG_1631

IMG_1641IMG_1650IMG_1655IMG_1656IMG_1657IMG_1668IMG_1680IMG_1699IMG_1701IMG_1728

One Response to 9 травня – мітинг в с. Крисине

• Люда Юхта says:

Цоьогорічний мітинг був яскравий, проникливий та неполяризований на політичні течії нашої країни. Організатори добре висвітлили основну тему свята, адже зараз часто забувають про тих ветеранів, завдяки яким ми взагалі живемо на цій землі. “Де була б ти сьогодні, Європа”, якби свого часу наші діди не склали свої голови на шляху у Берлін.
    Дякуємо всім тим, хто прийняв участь у підготовці та проведенні такого гарного заходу. Так тримати!