Рішення Крисинської сільської ради № 53-VІІ від 18.03.2016 “Про внесення змін до регламенту сільської ради”

Рішення Крисинської сільської ради № 55-VІІ від 18.03.2016 “Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, яка розташована за адресою с. Кадниця, вул. Кутова, 52, на території Крисинської сільської ради Богодухівського району Харківської області гр. Баришеву Олексію Геннадійовичу”

Рішення Крисинської сільської ради № 56-VІІ від 18.03.2016 “Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, яка розташована за адресою с. Кадниця, вул Кутова, 48 на території Крисинської сільської ради Богодухівського району Харківської області гр. Баришевій Олександрі Михайлівні”

Рішення Крисинської сільської ради № 57-VІІ від 18.03.2016 “Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, яка розташована за адресою с. Кадниця, вул. Кутова, 25 на території Крисинської сільської ради Богодухівського району Харківської області гр. Рибаковій Валентині Андріївні”

Рішення Крисинської сільської ради № 59-VІІ від 18.03.2016 “Про припинення права користування земельною ділянкою в с. Кадниця, вул. Кутова, 46 Богодухівського району Харківської області гр. Безгіновій Олені Іванівні”

Рішення Крисинської сільської ради № 60-VІІ від 18.03.2016 “Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки”

Рішення Крисинської сільської ради № 61-VІІ від 18.03.2016 “Про надання в оренду земельної ділянки площею 0,0700 га під нежитловою будівлею-майстернею гр. Безрук Сергію Олександровичу”

Рішення Крисинської сільської ради № 62-VІІ від 18.03.2016 “Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки для обслуговування нежитлових будівель за адресою с-ще Максимівка, вул. Харківська, 90 та вул. Харківська 90/13”

Рішення Крисинської сільської ради № 63-VІІ від 18.03.2016 “Про виділення земельної ділянки”

Рішення Крисинської сільської ради № 64-VІІ від 18.03.2016 “Про надання згоди на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо відведення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, розташовану в с-щі Максимівка, вул. Харківська, 118 Богодухівського району Харківської області Вороні Миколі Івановичу”

Рішення Крисинської сільської ради № 65-VІІ від 18.03.2016 “Про внесення змін до рішення І сесії VІІ скликання”

Рішення Крисинської сільської ради № 66-VІІ від 18.03.2016 “Про внесення змін до рішення І сесії VІІ скликання”